OGŁOSZENIA – 3. Niedziela czasu pasyjnego, 20 marca 2022 r.

Dziś TRZECIA niedziela czasu pasyjnego. Dziś tak jak na wszystkich nabożeństwach w tym czasie chcemy też modlić się o pokój na Ukrainie.

Zapraszamy na nabożeństwo tygodniowe w najbliższą środę o 17.30. Odbędzie się ono tym razem w kościele w Sosnowcu, a w kolejnym tygodniu takie nabożeństwo będzie w kościele w Szopienicach.

Zapraszamy też na kolejne niedzielne nabożeństwa do wszystkich naszych kościołów o zwyczajnych porach.

Dziękujemy za wsparcie, które dotychczas zostało przekazane na rzecz Ukrainy i ukraińskich uchodźców. Na razie w naszych lokalach parafialnych w Hołdunowie i Sosnowcu przebywają dwie rodziny z Ukrainy. Dziękujemy za wsparcie.

Do odbioru jest najnowszy numer Zwiastuna Ewangelickiego. Polecamy.

Do naszych modlitw chcemy załączamy dziś szczególnie Ukrainę, wszystkich tam cierpiących i dotkniętych wojną. Chcemy się modlić o pokój na świecie, szczególnie za naszą wschodnią granicą.

Trwa akcja diakonijnej skarbonki pasyjnej, polegająca na zbieraniu w tym czasie drobnych kwot, które zebrane na końcu mogą przynieść kwotę, która wspomoże dzieło Diakonii. Zachęcamy do udziału w akcji. Papierowe skarbonki są jeszcze do odbioru przy wyjściu z kościoła.